Hikvision DS-2CE12DF0T-LFS ds-2ce12df0t-lfs front view
Hikvision DS-2CE12DF0T-LFS ds-2ce12df0t-lfs side view
Hikvision DS-2CE12DF0T-LFS ds-2ce12df0t-lfs front one view
Compartir
  • Hikvision DS-2CE12DF0T-LFS | Analog | 2MP
    Out of stock
    * Taxes not included
It is not possible to buy this product at this time
¡Delivery same day!
- In Panama City - For purchases made before midday.
Brand: Hikvision
Model: ds-2ce12df0t-lfs
How to buy this product?
  • 1. Add the product to your cart and proceed to checkout
  • 2. Select “pickup in a store” or “delivery to house or office”
  • 4. After the payment you will receive an email with your delivery or pickup date
Specifications
Model
Brand Hikvision
Model DS-2CE12DF0T-LFS
Type Analog Camera
Form Factor Bullet
Camera
Indoors/Outdoors Indoors and Outdoors
Focus Fixed
Max. Resolution 2MP
Image Sensor 2 MP CMOS
Interfaces Switchable TVI/AHD/CVI/CVBS
Shutter Time PAL: 1/25 s to 1/50,000 s; NTSC: 1/30 s to 1/50,000 s
Angle Adjustment Manual Angle Adjustment
Lens Type & FOV 2.8 mm and 3.6 mm fixed focal lens
Aperture F1.0
Audio
Audio High quality audio
Features
Features -High quality imaging with 2 MP, 1920 × 1080 resolution
-24/7 color imaging with F1.0 aperture
-Smart-Hybrid light, optimize your security with flexible lighting options
-3D DNR technology delivers clean and sharp images
-2.8 mm, 3.6 mm fixed focal lens
-Up to 40 m white light distance for bright night imaging
-Up to 40 m IR distance for bright night imaging
-High quality audio with audio over coaxial cable, built-in mic
-One port for four switchable signals (TVI/AHD/CVI/CVBS)
-Water and dust resistant (IP67)
General
PoE Type N/A
Power 12 VDC 25%, max. 4.2 W
Dimensions(cm) 192.2 mm × 78 mm × 74.5 mm