HP 27-CR0275LA - All-in-one Desktop, 27", IPS, AMD Ryzen 7 7730U, 4.5GHz, 16GB RAM, 512GB SSD, White, Windows 1 Home
HP 27-cr0275la Front View
HP 27-cr0275la Front Right View
HP 27-cr0275la Rear Left View
HP 27-cr0275la Front Left View
Compartir
  • HP 27-CR0275LA | AMD Ryzen 7 7730U | 16GB DDR4 | 512GB SSD
    Out of stock
    * Taxes not included
It is not possible to buy this product at this time
¡Delivery same day!
- In Panama City - For purchases made before midday.
Brand: HP
Model: ba1w6la#abm
Do you like the brand? Click here to see more products of HP HP
How to buy this product?
  • 1. Add the product to your cart and proceed to checkout
  • 2. Select “pickup in a store” or “delivery to house or office”
  • 4. After the payment you will receive an email with your delivery or pickup date
Specifications
Model
Brand HP
Part Number ba1w6la#abm
Operating System / Software
Operating System Windows 11 Home
Architecture 64-bit
Display
Panel Type IPS
Size 27"
Resolution FHD (1920 x 1080)
Color Gamut 99% sRGB
Touch Screen N/A
Processor
Brand AMD
Generation Ryzen 7000 Series
Model Ryzen 7 7730U
Cores 8
Threads 16
Clock Speed Up to 4,5GHz
Memory
Installed RAM 16GB (1 x 16GB)
Type DDR4
Rated Memory speed 3200MB/s
Storage
Capacity 512GB SSD
Type PCIe NVMe M.2
Connectivity
Bluetooth Bluetooth 5.3
Wi-Fi Wi-Fi 6 (1x1)
Ethernet 10/100/1000 GbE
Rear Ports
USB 2.0 ports 2x USB 2.0 Type-A
HDMI ports 1x HDMI 1.4 output
Ethernet ports 1x RJ-45
Others 1x USB Type-C with 5 Gb/s signaling speed
2x USB Type-A with 5 Gb/s signaling speed
1x headphone and microphone combo
Power Supply
Power 90W Smart AC Adapter