DS-2CE12DF0T-F 1
DS-2CE12DF0T-F 2
Compartir
  • Hikvision DS-2CE12DF0T-F | Analog | 2MP
    Out of stock
    * Taxes not included
It is not possible to buy this product at this time
¡Delivery same day!
- In Panama City - For purchases made before midday.
Brand: Hikvision
Model: DS-2CE12DF0T-F
How to buy this product?
  • 1. Add the product to your cart and proceed to checkout
  • 2. Select “pickup in a store” or “delivery to house or office”
  • 4. After the payment you will receive an email with your delivery or pickup date
Specifications
Model
Brand Hikvision
Model DS-2CE12DF0T-F
Type Analog Camera
Form Factor Bullet
Camera
Indoors/Outdoors Indoors and Outdoors
Focus Fixed
Max. Resolution 2MP
Image Sensor 2 MP CMOS
Interfaces Switchable TVI/AHD/CVI/CVBS
Shutter Time PAL: 1/25 s to 1/50,000 s;NTSC: 1/30 s to 1/50,000 s
Angle Adjustment Manual Angle Adjustment
Lens Type & FOV 2.8 mm, horizontal FOV: 98, vertical FOV: 51, diagonal FOV: 115
Lens Mount M12
Video
Framerate TVI: 1080p-25fps/30fps
CVI: 1080p-25fps/30fps
AHD: 1080p-25fps/30fps
CVBS: PAL/NTSC
General
PoE Type N/A
Power 12 VDC 25%, Max. 4 W