Hikvision DS-2CE76H0T-ITMF Pre View
Hikvision DS-2CE76H0T-ITMF Front View
Hikvision DS-2CE76H0T-ITMF Back View
Compartir
  • Hikvision DS-2CE76H0T-ITMF-2.8MM | Analog | 5MP
Brand: Hikvision
Model: DS-2CE76H0T-ITMF-2.8MM
Brand Hikvision
Model DS-2CE76H0T-ITMF-2.8MM
Type Analog Camera
Form Factor Dome
Camera
Indoors/Outdoors Indoors and Outdoors
Focus Fixed
Max. Resolution 5MP
Image Sensor 5 MP CMOS
- NTSC: 1/30s to 1/50,000s
Angle Adjustment Manual Angle Adjustment
Lens Type & FOV - 2.4 mm, 2.8 mm, 3.6 mm, 6 mm fixed lens
- 2.4 mm, horizontal FOV: 110, vertical FOV: 81, diagonal FOV:137 2.8 mm, horizontal FOV: 85, vertical FOV: 63, diagonal FOV:110 3.6 mm, horizontal FOV: 80, vertical FOV: 63, diagonal FOV:105 6 mm, horizontal FOV: 57, vertical FOV: 43, diagonal FOV:72
Lens Mount M12
Aperture F1.2
Video
Framerate - TVI: 5M@20fps, 4M@30fps, 4M@25fps, 1080p@30fps, 1080p@25fps
- AHD: 5M@20fps, 4M@30fps, 4M@25fps
- CVI: 4M@30fps, 4M@25fps
PoE Type N/A
Power 12 VDC 25%