Hikvision DS-2CE76H0T-ITMF Pre View
DS-2CE76H0T-ITPFS1
Compartir
  • Hikvision DS-2CE76H0T-ITPFS2.8MMO-STD | Analog | 5MP
Brand: Hikvision
Model: DS-2CE76H0T-ITPFS2.8MMO-STD
Brand Hikvision
Type Analog Camera
Form Factor Dome
Camera
Indoors/Outdoors Indoors
Focus Fixed
Max. Resolution 5MP
Image Sensor CMOS
- NTSC: 1/30 s to 1/50, 000 s
Angle Adjustment Manual Angle Adjustment
Lens Type & FOV -2.8 mm, 3.6 mm, 6 mm fixed lens
-Focal Length & FOV:
2.8 mm, horizontal FOV: 85.5,vertical FOV: 63.7, diagonal FOV: 110.7
3.6 mm, horizontal FOV: 80.1, vertical FOV: 63.7, diagonal FOV: 105.9
6 mm, horizontal FOV: 57.1, vertical FOV: 43.1, diagonal FOV: 72.5
Lens Mount M12
Video
Framerate TVI: 5MP@20fps, 4MP@30fps, 4MP@25fps, 1080P@30fps, 1080P@25fps
AHD: 5MP@20fps, 4MP@30fps, 4MP@25fps
CVBS: PAL/NTSC _4MP@30fps, 4MP@25fps
General
PoE Type N/A
Power 12 VDC 25%