Hikvision DS-2CE78H0T-IT3F2.8MM - Analog Camera For Indoors and Outdoors, 5MP, Fixed Focal Lens
DS-2CE78H0T-IT3F2-8MM-1
DS-2CE78H0T-IT3F2-8MM-2
Compartir
  • Hikvision DS-2CE78H0T-IT3F2.8MM | Analog | 5MP
    Out of stock
    * Taxes not included
It is not possible to buy this product at this time
¡Delivery same day!
- In Panama City - For purchases made before midday.
Brand: Hikvision
Model: DS-2CE78H0T-IT3F2.8MM
How to buy this product?
  • 1. Add the product to your cart and proceed to checkout
  • 2. Select “pickup in a store” or “delivery to house or office”
  • 4. After the payment you will receive an email with your delivery or pickup date
Specifications
Model
Brand Hikvision
Model DS-2CE78H0T-IT3F2.8MM
Type Analog Camera
Form Factor Dome
Camera
Indoors/Outdoors Indoors and Outdoors
Focus Fixed
Max. Resolution 5MP
Image Sensor 5 MP CMOS
Interfaces Switchable TVI/AHD/CVI/CVBS
Shutter Time - PAL: 1/25s to 1/50,000s
- NTSC: 1/30s to 1/50,000s
Angle Adjustment Fixed Angle
Lens Type & FOV - 2.8 mm, 3.6 mm, 6 mm, 8 mm, 12 mm fixed lens
- 2.8 mm, horizontal FOV: 85, vertical FOV: 63, diagonal FOV: 110 3.6 mm, horizontal FOV: 80, vertical FOV: 63, diagonal FOV:105 6 mm, horizontal FOV: 57, vertical FOV: 43, diagonal FOV: 72 8 mm, horizontal FOV: 41, vertical FOV: 31, diagonal FOV: 52 12 mm, horizontal FOV: 26, vertical FOV: 19, diagonal FOV: 32
Lens Mount M12
Aperture F1.2
Video
Framerate - TVI: 5M@20fps, 4M@30fps, 4M@25fps, 1080p@30fps, 1080p@25fps
- AHD: 5M@20fps, 4M@30fps, 4M@25fps
- CVI: 4M@30fps, 4M@25fps
- CVBS: PAL/NTSC
General
PoE Type N/A
Power 12 VDC 25%