Hikvision DS-D5C75RB/B2L(EDLA) - Interactive Display, 75", 4K, DLED, Android 14.0
Hikvision 75 inch 4K Interactive Display Front View 1
Hikvision 75 inch 4K Interactive Display Rear View 2
Compartir
  • Hikvision DS-D5C75RB/B2L(EDLA) | 75" | 4K
    In stock
    * Taxes not included
* Taxes not included
In stock
Units: 1
Pickup and delivery available the same day Monday to Saturday
If you buy now:
  • Pickup will be from 2pm Today in our San Francisco Store.
  • (Cambiar)
  • Visa
  • MasterCard
  • American Express
  • Diners Club International
  • UnionPay
  • Yappy
  • ACH Transfer / Bank Deposit
¡Delivery same day!
- In Panama City - For purchases made before midday.
Brand: Hikvision
Model: DS-D5C75RB/B2L(EDLA)
DS-D5C75RB/B2L(EDLA) 75" Interactive Display
How to buy this product?
  • 1. Add the product to your cart and proceed to checkout
  • 2. Select “pickup in a store” or “delivery to house or office”
  • 4. After the payment you will receive an email with your delivery or pickup date
Specifications
Model
Brand Hikvision
Model S-D5C75RB/B2L(EDLA)
Part Number S-D5C75RB/B2L(EDLA)
TV Type Interactive
Operating System Android
Display
Display Size 75"
Aspect Ratio 16:9
Resolution 3840 x 2160 (4K UHD)
Resolution Type UHD 4K
Refresh Rate 60 Hz
Response Time 5 ms
Panel Technology LED
Contrast Ratio 5000:1
Brightness 480 cd/m
Viewing Angles 178 (H)/178 (V)
Touchscreen Yes
Connectivity / Ports
Video Ports VGA, HDMI: 2.0 x 3
Physical Characteristics
Color Black
VESA Mount 800 x 400mm
Size w/stand (WxHxD) (cm) 1713,2 × 1034,5 × 114,5 mm
Size w/o Stand (WxHxD) 1713,2 × 1034,5 × 82,5 mm